http://fondnadija.org.ua

Бачити глибше

Благодійни Фонд «Даймо Надію» при підтримці Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА не лише втілив проект творчої майстерні для людей з особливими потребами «Ангельський Цвіт» під назвою «Бачити глибше», але також продовжує знайомити із ним прихожан різних парафій у обласних центрах Львівщини. 
Першою парафіяльною громадою, що мала нагоду ознайомитися із роботами наших унікальних художників, стала громада храму св. Ап. Петра і Павла у м. Яворів. Виставка там тривала з 21 по 31 жовтня.

 

 
Стажування у Дортмунді

Ми дуже раді, коли ми читаємо направлені до  Фонду слова вдячності, коли практиканти діляться своїми враженнями та цінують можливість отримати знання та набратися досвіду.

Прагнемо представити Вам лист Олесі Пелешко - кардіолога з України, котра завдяки Дортмудсько-Вроцлавсько-Львівській Фундації ім. св. Ядвіги мала можливість стажуватися в клініці St.-Johannes у Дортмунді у серпні-вересні 2016 р.

"Коли поруч хороші люди, навколо цікаві речі і в голові добрі думки, плинності часу не помічаєш.

5 тижнів практики насправді промайнули з космічною швидкістюЗавдяки привітному місту, його дружнім жителям, захоплюючим відкриттям і, звичайно, Дортмундсько-Вроцлавсько-Львівській Фундації  ім. Св. Ядвіги, що зробила все це можливим.

Насичені практичні будні у клініці St.-Johannes-Hospital дозволили підвищити професійні якості, здобути нові знання, поспілкуватися та обмінятися досвідом з німецькими колегами.

Яскрава культурна програма відкрила для нас Німеччину з її повсякденним життям, традиціями, неймовірною архітектурою та надзвичайною природою.

А ще, усі ми стали фанатами ФК «Боруссія Дортмунд », якщо не на завжди, то на один день – це точно.

Дякую за гарний настрій !

До нових зустрічей, Дортмунд!!!

 
1 листопада день всіх святих

 

Фонд «Даймо Надію» взяв участь у акції «Світло пам’яті для Личаківського кладовища» - працівники та волонтери Фонду разом із представниками Польського Туристично-Краєзнавчого Товариства Львівщини занесли лампадки на забуті та безіменні могили. А цьогорічні практиканти Дортмундсько-Вроцлавсько-Львівської Фундації св. Ядвіги запалили лампадки біля пам'ятника вбитим львівським професорам на Вулецьких пагорбах у Львові. Це не лише жест пам’яті для померлих, але й заклик до живих, щоб не забували тих, завдяки кому кожний із нас отримав свій шанс мати майбутнє. 

Дякуємо всім учасникам акції – всім та кожному – за час, за посвяту та гарну атмосферу. Це надзвичайно важлива подія і ми тішимося, що так багато людей стало її частиною.

 

 
Вроцлав. Зустріч Трьох Народів у рамках святкування 25-ї річниці Фундації св. Ядвіґі

  1-3-го жовтня, у Вроцлаві, відбулася Зустріч Трьох Народів, яку організувала Дортмундсько-Вроцлавсько-Львівська Фундація ім. Святої Ядвіґі.

Святкування пов’язане із 25-ю річницею діяльності зібрало всіх фундаторів, співпрацівників, друзів, волонтерів, практикантів та учасників інших проектів із Дортмунда, Вроцлава та Львова. Ця зустріч стала прекрасною нагодою для того, щоб познайомитися із культурою трьох народів,нагодою для спільної подячної молитви за роки плідної співпраці та презентації діяльності Фонду.

  На святкування прибуло багато почесних гостей: єпископ Генрик Ґульбіновіч архієпископ-емерит вроцлавської архідієцезії,  єпископ Анджей Сємєнєвскі, владика Володимир Ющак (УГКЦ), єпископ-емерит Євангелістсько-Аугсбурзької Церкви Ришард Боґуш, віце-президент міста п. Адам Ґрель, Голова регіону Нижня Сілезія від «Солідарності» п. Казімєж Кімсо, а також п. Ярослав Краузе Голова  Клубу радників Президента Рафала Дуткевича та п. Тадеуш Вєнцковскі – ректор Вроцлавської Політехніки в 2008-2016 роках, Мірослав Спихальскі – директор TVP Wrocław, Марія і Аугуст Хект –засновники Фундації з Дортмунду, Рейнхард Галлен та Йоахім Шафер – члени Ради Фундації, Ірина Галамай – Президент БФ «Даймо Надію»,  Іванна Андрейчук- Віце-президент БФ «Даймо Надію».

  У перший день Зустрічі Трьох Народів, після привітання учасників, присутні мали змогу скуштувати страви німецької, польської та української кухонь, поспілкуватися із давніми друзями,  налагодити нові контакти та провести час у дружній та невимушеній атмосфері.

  Представники Фонду «Даймо Надію» у короткому відео представили свою діяльність, а о. Рафал Зборовські зачитав вітального листа від о. Пралата Яна Нікеля - настоятеля Митрополичої Базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові. Волонтери підготували та реалізували ярмарок виробів ручної роботи – вітражі, свічки, квіткові композиції, листівки та картини та багато інших цікавих речей із душею. Частину робіт представлених на Ярмарку виконали учасники майстерні для людей з особливими потребами «Ангельський цвіт».

Неповторну львівську атмосферу створював гурт „GaliciaFolkBand” зі Львова. 

 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 7