http://fondnadija.org.ua

Cтажування у Вроцлаві

 

02 - 04 липня 2014 р. у Львові перебуватимуть представники Дортмундсько - Вроцлавського Фонду Св. Ядвіги.

Метою їх приїзду буде набір молоді віком 18 - 26 років на стажування, організоване у Вроцлавських організаціях та підприємствах. Практика є безкоштовною і триває протягом п'яти тижнів в період вересень - жовтень.

Співбесіда відбудеться 3 липня о 19.00 год. в світлиці Катедрального Собору.

 Разом з анкетою необхідно принести резюме та супровідний лист.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Контакт в справі стажування: +38 096 74 90 790.

Анкета учасника стажування

 
І інформаційно-пізнавальний ярмарок

 

Як повелося за традицією перед святами завжди маємо багато можливостей до добрих вчинків. Однією з таких був І Освітній Ярмарок  «Польський Великдень на Кресах» організований Асоціацією Польських Підприємців у Львівській області, який відбувся 12 квітня 2014 року в школі № 10 ім. Св. Марії Магдалени у Львові. 

    Метою даного свята був збір коштів для невиліковно хворих дітей, що в свою чергу продовжило  акцію «Поле Надії». 

    Під час ярмарку народний гурт  «Wolanie» з м.Воля Мала біля Ланьцута виконав пісні Великопостні. Відбулася також лотерея, під час якої можна було отримати святкову вербну гілку, баранчики та інші заохочувальні подарунки, взяти участь у майстер-класі по виготовленню великоднього баранчика та бути учасником багатьох інших цікавих заходів. 

    Святкові пропозиції були представлені: Домом Хліба з Пнікута, Центром Культури зі Стрия та Хмельницького, фондом «Elementarz» з Катовіц та стипендистами фонду «Semper Polonia». 

    Фонд «Даймо Надію» також презентував вироби дитячої ручної роботи.  Представлено традиційний Великодній стіл. Для нашого Фонду це була ще одна успішна акція, яка дозволила зібрати кошти для потреб хворих дітей. 

 
Зустріч із волонтерами з Німеччини

 

Великою радістю для нас була зустріч із молоддю з Німеччини, яка допомагає потребуючим в Україні, а саме неповносправним, хворим, тим, що перебувають в домах для пристарілих та дитячих будинках. Волонтерами є молодь віком 18-20 років, що перебуває протягом року в різних містах України. Разом з координатором пані Мариною Лось, вони приїхали до Львова на Загальноукраїнські Збори. Розуміють те, що їх робота є надзвичайно важливою і тому мають сили взяти на себе це завдання. Мають також багато ідей для реалізації своєї допомоги. Зустріч була  вільної тематики та охоплювала теми зі світу волонтерства та діяльності наших організацій. 

 
Благодійний Ярмарок, що відбувся 14 грудня 2013 р.

  

Різдвяний Ярмарок, незважаючи на те, що відбувся лише другий раз, вже зібрав своїх  прихильників, як серед учасників ярмарку  так і з - поміж гостей. Під час Ярмарку на туристів і жителів Львова очікувала велика кількість святкових несподіванок та розваг - концерт, лотерея, аукціон, дитячі майстер класи. На столах Консульств можна було знайти вироби, які не можливо зустріти на полицях звичайних магазинів. Це було ідеальне місце для тих, хто  хотів купити для своїх близьких винятковий подарунок – вироби ручної роботи, косметику, іграшки, біжутерію, картини. Кошти, отримані під час даного проекту, були переказані для невиліковно хворих дітей, що потребують постійного домашнього догляду. 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 7