http://fondnadija.org.ua

Різдво зачарує усіх...

  

6 грудня 2014 р. з 12.00 до 16.00 в театрі ім. Марії Заньковецької відбудеться ІІІ Різдвяний Ярмарок організований Дипломатитчним Клубом Львова для потреб Фонду «Даймо Надію». Зібрані кошти, як і в попередні  роки, буде використано на закупівлю обладнання та необхідних засобів для невиліковно хворих дітей з Домашнього  Госпісу.

   На гостей Ярмарку буде очікувати  справжня феєрія смаків та ексклюзивних виробів. На столах від Консульств, що представлені у Львові, будуть товари з цілого світу. Між іншим, на прилавках можна буде зустріти вироби рукоділля, святкові відкритки, оздобу та прикраси, цукерки та різні тістечка власного виробництва. Всі відвідувачі даного проекту зможуть взяти участь у лотереї та аукціоні. На 3-му поверсі театру, на наймолодших гостей, будуть очікувати театральні вистави та св. Миколай із солодощами, а зі сцени лунатимуть різдвяні пісні.

 
Зустріч з батьками

 

28  жовтня  2014 р. Благодійний фонд «Даймо Надію» організував другу зустріч для батьків хворих дітей, що належать до Домашнього Госпісу. 

Вважаємо надзвичайно важливим те, щоб батьки хворих дітей могли зустрітися та поділитися між собою інформацією, думками та ідеями. Сподіваємось, що результатами  особистих зустрічей  та знайомств між батьками, буде налагодження міцних контактів та надання один одному підтримки в подальшій боротьбі з недугами дітей.

 
Перший візит Керівництва Фонду «Даймо Надію» до Дортмундсько-Вроцлавського Фонду

 

11-14 жовтня відбувся перший візит Керівництва Фонду «Даймо Надію» до  Дортмундсько-Вроцлавського Фонду  імені Св. Ядвіги. Зустріч у Вроцлаві була радісною та теплою. Важливим було те, що ми мали можливість зустрітися з представниками Фонду, членами організації «Солідарність», взяти участь в прямому ефірі Радіо Родина. Протягом першого дня перебування відвідали організований Львівськими практикантами День Української Культури . Під час цього свята нами було влаштовано невеликий ярмарок  з метою збору коштів дітям, які  потребують допомоги. Усі гості, що були запрошені практикантами, охоче підтримали нас, купивши речі зроблені руками дітей та молоді зі Львова. Маємо велику надію на те, що подальша співпраця з Фондом ім.Св. Ядвіги і надалі буде плідною та результативною. 

 

 
Вроцлавський Конвой Допомоги Україні

 

Відносно підрахунків, на Україні проживає від 150 до 900 тисяч людей з польською національністю, а неофіційно ця кількість може сягати до трьох мільйонів. Для багатьох із них в даній міжнародній ситуації єдиним порятунком є допомога з Польщі. З цієї причини Дортмундсько - Вроцлавський Фонд  ім. Св. Ядвіги, " ОТТО Польща" та «Солідарність» об'єднали свої зусилля  та вирішили організувати гуманітарну колону з допомогою для потребуючих. 

Колона вирушить  з Вроцлава до Львова  19 серпня. Спільними зусиллями було зібрано шкільне приладдя для більш ніж 200 дітей, ковдри та постіль. Однак потреби є набагато більшими: не вистачає продуктів харчування, ліків, одягу, перев'язочних матеріалів, засобів для домашнього господарства. Тому заохочуємо жителів Вроцлава до спільної акції допомоги! 

Усі зібрані речі будуть передані до підопічних (та їхніх родин) хоспісу при Фонді «Даймо Надію», інтелектуально хворим дітям, що беруть участь в курсах терапії занять та  в світлиці  при парафії Катедральній  Успіння ПДМ. 

Організатори даної гуманітарної допомоги мають міцні зв'язки з Україною. Фонд св. Ядвіги регулярно організовує акції для допомоги Україні, а також  фінансує перебування стажерів та студентів у Польщі. " ОТТО Польща" через бюро співпраці з Україною працевлаштовує в Польщі українців та регулярно проводить благодійну  діяльність. «Солідарність»  безпосередньо бере участь в допомозі полякам в Україні, проводячи евакуацію з територій що перебувають під загрозою. 

                                                                                           (інформація з сайту http://www.ottopraca.pl/

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 7