http://fondnadija.org.ua

"Український День" у Вроцлаві

"Український День" - це безумовно  один з найцікавіших днів протягом 5-тижневої практики молоді  з України у Вроцлаві.

Культурна подія  була  поєднана  з  коштуванням традиційних регіональних страв, приготованих практикантами зі Львова. Весела забава,  це не тільки можливість для приємного і активного проведення дозвілля, а й інтеграція львівської молоді та жителів Вроцлава. Під час заходу  організованого  Фондом Св. Ядвіги був представлено стенд нашого Фонд, на якому  презентували  вироби  ручної роботи молоді з Катедри, дітей з Курсу Терапії Занять та Світлиці.  Серед учасників цієї події  були також роздані  листівки  з інформацією  про  Фонд "Даймо Надію".

А наступного дня -  в неділю 11 жовтня -   волонтери Фонду представили свій стенд на пл.Катедральній 4, за що ми дуже вдячні Католицькому  радіо "Rodzina". Кошти отримані протягом цих двох днів будуть спрямовані  на розвиток нашої  благодійної діяльності.

 

 
Конференція " Поєднання-Партнерство- Майбутнє"

Представники фонду «Даймо Надію» взяли участь у конференції на тему «Поєднання-Партнерство-Майбутнє» 18-20 вересня 2015 року у Вроцлаві.

Перший день «Поєдняння» був присвячений 50-iй річниці Листа Польських Єпископів до Єпископів Німецьких.

Наступного дня - «Партнерство» дякували за понад 40-річну співпрацю середовищ Дортмунду та Вроцлава. Плодами співпраці є велика кількість міжпарафіяльних та шкільних контактів. Співпраця сприяла будуванню позитивних польсько-німецьких відносин у вище згаданих інституціях.

В неділю, 20 вересня 2015 р., святкування розпочалося з урочистої Святої Меси о 10.00 год. в Катедрі Вроцлавській, в якому взяли участь засновники, спонсори та співробітники Фонду Св. Ядвіги з Польщі, Німеччини та України. Після Св. Меси зустріч перенеслась до конференційної зали, де провідною думкою було «Майбутнє». Розмовляли про міжнародні молодіжні проекти, про фонд «Даймо Надію» та про інші види діяльності у Львові і в Україні, у яких, між іншим, беруть активну участь випускники стажування організованих Фондом св. Ядвіги у Вроцлаві.

Ці три дні проведені в дусі екуменізму, в дусі спільних цінностей стали можливістю до будування майбутніх мостів порозумінь між німцями, поляками та українцями.

 

 
Семінари «Діяльність громадських організацій та співпраця з ЄС»

15-17 вересня відбулись Семінари «Діяльність громадських організацій та співпраця з ЄС» організовані Фондом Св. Ядвіги у Вроцлаві, для 10-ти особової групи працівників та волонтерів Фонду «Даймо Надію».

В перший день представники Фонду відвідали незалежну самоврядну професійну спілку «Солідарність», де дізнались про історію створення, роль у розвитку демократичної держави, а також діяльність у даний час.

Наступного дня група була запрошена до Уряду Маршалковського Нижньосілезького воєводства, де функціонує Головний Центр Інформації Фондів Європейських. Пані Юстина Сташак та Пан Пйотр Пучек розповіли про Європейський Союз та його фонди.

Третій день пов’язаний був з презентацією Вроцлавського Центру Підтримки громадських організацій «Сектор 3». Пам’ятаючи про те, що активність мешканців є підставою демократії «Сектор 3» підтримує створення та розвиток вроцлавських громадських організацій та соціальних ініціатив. З цією метою працівники Центру проводять навчання, дають поради, інформацію, а також здають у безкоштовну оренду приміщення та обладнання. Семінари дозволили поглибити свої учасникам знання щодо діяльності громадських організацій.

 
Літній табір для дітей

 20.07. - 28.07.2015 р. був організований табір для дітей у Львові. В ньому взяло участь близько 30 дітей зі світлиці, а також з околиць Львова (Городок).

Головною темою та ціллю цих зустрічей було поглиблення віри та пізнання відносин дитини з Богом. Найважливішою подією кожного дня була Євхаристія та підготування до неї через спів. Маючи план дня, кожен день мав свою релігійну тему: віра, молитва, Святе Письмо, прощення, Церква, Свята Меса. По можливості Сестра або Отець проводили на початку дня роздуми, а також обговорення  і розмови під час прогулянок.

Після сніданку, дітей було розподілено на вікові групи, в яких організовано ігри та мистецькі  роботи різного виду, що відповідали тематиці дня. Для молодшої групи було організовано активні ігри, тим часом для старших -  ігри інтеграційного та пізнавального характеру.

В останній  день табору відбулося урочисте прощання, на яке були запрошені батьки. Діти підготували танцювальну програму, заспівали пісні, а також представили власні вироби ручної роботи, які виготовили під час занять. На завершення відбувся  перегляд фільму «Як добре нам разом було...».

 

 
Виїзд за місто для родин з Домашнього Дитячого Хоспісу

12-14 червня відбувся перший виїзд за місто для родин з Домашнього Дитячого Хоспісу.

У ньому взяло участь 11 родин (це 12 хворих дітей, їх батьки, бабусі, брати та сестри) - більше 30 осіб. До організації виїзду долучились Лицарі Колумба зі Львова. Протягом трьох днів дітей обстежували спеціалісти - реабілітолог, логопед, психолог. Був організований виступ Лялькового Театру, розваги від аніматорів, феєрверк. Батьки поділитись досвідом та навичками - організували дискотеку та спеціалізовану гімнастику для дітей, обговорили хвилюючі питання. В неділю всі мали можливість взяти участь в службі Божій під супроводом Єпископа – Мар'яна Бучка.

Це був перший в Україні виїзд такого типу для хворих дітей. Надіємось, що попереду буде ще багато таких поїздок!

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 7