http://fondnadija.org.ua

В особливих дітей все по особливому

2 вересня 2015 року підопічна нашого Фонду Софія Радиш святкувала 7 день народження. Наперекір багатьом песимістам і скептикам дівчинка не лише продовжує жити, але й продовжує дивувати нас своїми досягненнями та почуттям гумору. Дарує оточуючим радість, світло і любов, вселяє віру і змінювати наше життя на краще.

Останні чотири місяці були для Софійки особливо важкими. Її батьки старались залагодити усі формальності, щоб Софійка могла почати навчання в школі. Потрібно було пройти десятки кабінетів з довжелезними чергами пацієнтів, сотні підписів, різноманітні заяви та бланки. Були потрібні консультації спеціалістів, котрим було необхідно забезпечити транспорт для зустрічі з Пацієнткою. Отримані результати досліджень мали бути перевірені ПМПК (психолого - медико - педагогічна консультація). Після подолання труднощів та перепон 9 листопада 2015 р. настав очікуваний день - наша надзвичайна Софія вирушає у нову захоплюючу подорож - перший раз у перший клас. Адже у особливих дітей усе по-особливому!

 
Благодійний збір коштів

Під час зустрічі з нагоди закінчення консульської місії Генерального Консула Республіки Польща у Львові Титулярного Посла Ярослава Дрозда з дружиною Беатою 28 жовтня 2015 р. ми мали можливість зібрати кошти для потреб Фонду. Під час даної акції було зібрано 850 євро, 210 злотих та 15 684 гривні.

Завдяки отриманим коштам підопічні Фонду матимуть надію на краще майбутнє. Щиро дякуємо за допомогу та доброзичливість.

 

 

(фот. К.Чавага)

 

 

 
«Канікули зі Святими»

Від 19 по 22 жовтня діти різного шкільного віку були учасниками табору «Канікули зі Святими».Кожна зустріч починалась від знайомства із новим святим. Після короткого біографічного фільму була змога поділитися враженнями та зробити висновки.

Чому була вибрана саме така тема? Напередодні 1 листопада, коли Церква згадує всіх своїх святих, корисно було нагадати дітям про постаті деяких святих. Учасників табору заохочували до того, щоб шукати приклади для наслудування серед тих, кого Церква вшановує в особливий спосіб. Метою, яку організатори ставили перед собоюбуло, щоб ці декілька днів проведених на «Канікулах зі Святими» принесли гарні плоди і залишили в серцях дітейприємні спогади.

 

 
"Ангельський Цвіт"

 
Зустріч з батьками

13 жовтня відбулась зустріч Правління Фонду з батьками хворих дітей, розпочалась вона Службою Божою в Львівській Катедрі.

Метою зустрічі було обговорення поточних проблем пов’язаних з опікою над хворою дитиною, отримання допомоги щодо поведінки у важких життєвих ситуаціях. Збори були спрямовані на будування спільноти поміж сім'ями та створення атмосфери підтримки і взаєморозуміння. На зустрічі також був присутній о. Олександр Кусий, який виголосив промову про сенс терпіння та розповів про тексти Йоана Павла ІІ присвячені цій проблемі.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 7