http://fondnadija.org.ua

„Реколекції на лижах”!

       З  20 по 28 лютого наша катедральна молодь разом з о. Рафалом та о. Сергієм виїхали до Польщі на запрошення Дортмундсько-Вроцлавсько-Львівської фундації імені св. Ядвіги. Це була  нагорода для волонтерів, котрі беруть активну участь в діяльності фонду «Даймо Надію». 

Програма поїздки була поділена на декілька етапів. В суботу після багатогодинних очікувань в черзі на кордоні, надвечір ми щасливо доїхали до Вроцлава. На нас вже декілька годин там чекали представники фонду св. Ядвіги пан Казимир Пабісяк разом з пані Юстиною Сташак. Того ж дня нам ще вдалося відвідати вроцлавський океанарій і з’їсти  смачну вечерю в ресторані «Przystanek ZOO», де до нас приєднався пан Ярослав Краузе представник незалежної професійної спілки робочих«Солідарність» з Вроцлава. Далі змучені поїздкою ми пішли на ночівлю до монастиря Згромадження Сестер De Notre Dame.

Наступного дня після смачного сніданку ми вирушили з візитом до Президента фундації св. Ядвіги єпископа Анджея Сєменєвського, після чого на Службу Божу до вроцлавської катедри, Літургію  транслювали  в Радіо " Rodzina".Традиційно вже будучи у Вроцлаві ми відвідали католицьку радіостанцію  "Rodzina", де взяли участь і програмі про Україну, Львів, Катедру, Благодійний Фонд «Даймо Надію», а також про наше перебування в Польщі, ділячись враженнями, тривогами і тим, чим ми займаємось в ролі волонтерів в нашому фонді.

Після короткої прогулянки вулицями Вроцлава і ситного обіду в ресторані «Stary Klasztor»  виїхали в дальшу дорогу до Шклярської Поремби, де завдяки гостинності Ректора Вроцлавської Політехніки пана проф. Тадеуша Вєнцковського, ми зупинились в конференційно-навчальному осередку Вроцлавської Політехніки «Radość».

Наступного дня ми почали великопісні реколекції, під час яких відбувались аскетичні конференції, Хресна Дорога, коронка до Божого Милосердя, цілонічна адорація Пресвятих Дарів. Щодня була Служба Божа. Був це час інтенсивних духовних вправ, але і час затишшя, час індивідуальної зустрічі з Господом під час адорації, був також час для брата та сестри. В часі реколекцій можна було приступити до сповіді та причастя. Тематика реколекцій була привзана до Року Святого Милосердя, який ми переживаєм та опиралась на слова з Євангелії «Будьте милосердні як Отець ваш є милосердний».

Решту днів в Шклярській Порембі використали на вдосконалення навиків їзди на лижах в лижному осередку Ski Arena Szrenica, вдалося відвідати святиню  Wang, що належить до парафіїЛютеранської в Карпачі, а також аквапарк Tropikana.

В суботу підчас урочистого обіду ми мали можливість особисто подякувати Ректору Вроцлавської Політехніки пану Тадеушу Вєнцковському, котрий відвідав нас разом з дружиною і сином, як і пану Казимирові Пабісяк представникові Дортмундсько-Вроцлавсько-Львівської фундації ім. св. Ядвіги, адже це саме він висунув ідею та організував нашу поїздку. За вашу душевність та турботу ще раз з усього серця дякуємо і обіцяємо молитись. На руки пані Уршулі хочемо скласти з усього серця найщиріші подяки всім працівникам конференційно-навчального осередку Вроцлавської  Політехніки «Radość» в Шклярській Порембі за такий милий прийом та опіку за часу нашого перебування.

Наприкінці хочемо подякувати нашому настоятелеві о. Янові, за безперервну турботу над нашою молоддю, а також організацію коштів, що дали можливість реалізувати виїзд на «Реколекції на лижах». 

 

 
IV Доброчинний Різдвяний Ярмарок

 
День святого Миколая

Нарешті прийшов очікуваний дітьми день св. Миколая. Цього року діти зі світлиці, а також з майстерні "Ангельський Цвіт" отримали подарунки підчас декількох зустрічей з Миколаєм.

До організації свята долучились Лицарі Колумба, а також спорсори з Польщі.

 
Загальні Збори членів Фонду «Даймо Надію»

24 листопада відбулись Загальні Збори членів Фонду «Даймо Надію».

Розпочались вони Святою Месою в намірах добродіїв та спонсорів Фонду. Збори відкрив пан Андрій Стадник, привітавши всіх, хто зібрався. Він ознайомив членів Фонду з метою Зборів і представив пропонований порядок денний. Далі президент Фонду Ірина Галамай прозвітувала щодо діяльності Фонду за минулий рік. Протокол Наглядової ради представив о. Олександр Кусий. На завершення офіційної частини засідання виступив Почесний Президент Фонду – о. Ян Нікель.

Наступні загальні збори плануються через рік.

 
Благодійна пожертва від працівників "Кредобанку"

19 листопада 2015 р. на рахунок Фонду було переказано кошти у розмірі 8 430 грн.

Щедрими вкладниками є працівники Банку "Кредобанк". Ініціатором збору виступив Пан Презес Дам'ян Раган, який під час святкування Дня Народження замість подарунків збирав кошти для нашого Фонду.

Щиро дякуємо Панові Презесові, а також працівникам Банку за підтримку діяльності Фонду.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 7