http://fondnadija.org.ua

Поповнення в родині «Даймо Надію»

У родині фонду «Даймо Надію» поповнення – до нас приєднався 14-річний Василько Бермес разом із своєю мамою Оксаною. 
Василь підліток і зараз йому могла би вже подобатися однокласниця, він міг би ганяти м’яча і їздити по околиці на велосипеді, мріяти про майбутнє та допомагати мамі по господарству. Міг би, але все це йому не під силу.
У Василька ДЦП і він потребує постійного догляду та особливої турботи. Так склалося, що всі труднощі мама змушена долати самотужки, бо передчасно овдовіла, а родичі далеко і не можуть допомогти. Ситуація непроста. Пані Оксана дуже втомлена – син часто хворіє і у лікарні вони із ним часті гості, безперервний догляд вдома, а також домашні справи, господарство - все це на її руках. Та попри все, пані Оксана не жаліється і мужньо тримається, бо дуже потрібна Василькові, а він дуже потрібний своїй матусі. 
Навіть при першій зустрічі із підопічними, можна побачити те, що зігріває серце і наповнює душу світлом – безумовну любов батьків. Це не просто зворушливо чи мило, а ще й надзвичайнобудуюче. Адже такі дітки, як Василько, не можуть сказати, що відчувають, не можуть обійняти свою маму, не можуть зробити для неї милої дрібнички своїми руками з нагоди Дня Матері, але їхні мами і тати люблять їх віддано та щиро, не зважаючи нінащо і любов ця радісна і дуже світла. Я спостерігала, як пані Оксана посміхається синові, як делікатно тримає його тендітну ручку, як радіє, що він почав набирати вагу завдяки зміні способу харчування, як реагує на кожний звук і розрізняє значення кожного. 
Це складне життя, можливо багатьом буде здаватися, що це і не життя взагалі, але повірте, любов та милосердя здатні чинити дива навіть тоді, коли у них дуже важко вірити. І ми з вами можемо стати частиною цього дива.