http://fondnadija.org.ua

Вроцлав. Зустріч Трьох Народів у рамках святкування 25-ї річниці Фундації св. Ядвіґі

  1-3-го жовтня, у Вроцлаві, відбулася Зустріч Трьох Народів, яку організувала Дортмундсько-Вроцлавсько-Львівська Фундація ім. Святої Ядвіґі.

Святкування пов’язане із 25-ю річницею діяльності зібрало всіх фундаторів, співпрацівників, друзів, волонтерів, практикантів та учасників інших проектів із Дортмунда, Вроцлава та Львова. Ця зустріч стала прекрасною нагодою для того, щоб познайомитися із культурою трьох народів,нагодою для спільної подячної молитви за роки плідної співпраці та презентації діяльності Фонду.

  На святкування прибуло багато почесних гостей: єпископ Генрик Ґульбіновіч архієпископ-емерит вроцлавської архідієцезії,  єпископ Анджей Сємєнєвскі, владика Володимир Ющак (УГКЦ), єпископ-емерит Євангелістсько-Аугсбурзької Церкви Ришард Боґуш, віце-президент міста п. Адам Ґрель, Голова регіону Нижня Сілезія від «Солідарності» п. Казімєж Кімсо, а також п. Ярослав Краузе Голова  Клубу радників Президента Рафала Дуткевича та п. Тадеуш Вєнцковскі – ректор Вроцлавської Політехніки в 2008-2016 роках, Мірослав Спихальскі – директор TVP Wrocław, Марія і Аугуст Хект –засновники Фундації з Дортмунду, Рейнхард Галлен та Йоахім Шафер – члени Ради Фундації, Ірина Галамай – Президент БФ «Даймо Надію»,  Іванна Андрейчук- Віце-президент БФ «Даймо Надію».

  У перший день Зустрічі Трьох Народів, після привітання учасників, присутні мали змогу скуштувати страви німецької, польської та української кухонь, поспілкуватися із давніми друзями,  налагодити нові контакти та провести час у дружній та невимушеній атмосфері.

  Представники Фонду «Даймо Надію» у короткому відео представили свою діяльність, а о. Рафал Зборовські зачитав вітального листа від о. Пралата Яна Нікеля - настоятеля Митрополичої Базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові. Волонтери підготували та реалізували ярмарок виробів ручної роботи – вітражі, свічки, квіткові композиції, листівки та картини та багато інших цікавих речей із душею. Частину робіт представлених на Ярмарку виконали учасники майстерні для людей з особливими потребами «Ангельський цвіт».

Неповторну львівську атмосферу створював гурт „GaliciaFolkBand” зі Львова.