http://fondnadija.org.ua

Літній табір для дітей

 20.07. - 28.07.2015 р. був організований табір для дітей у Львові. В ньому взяло участь близько 30 дітей зі світлиці, а також з околиць Львова (Городок).

Головною темою та ціллю цих зустрічей було поглиблення віри та пізнання відносин дитини з Богом. Найважливішою подією кожного дня була Євхаристія та підготування до неї через спів. Маючи план дня, кожен день мав свою релігійну тему: віра, молитва, Святе Письмо, прощення, Церква, Свята Меса. По можливості Сестра або Отець проводили на початку дня роздуми, а також обговорення  і розмови під час прогулянок.

Після сніданку, дітей було розподілено на вікові групи, в яких організовано ігри та мистецькі  роботи різного виду, що відповідали тематиці дня. Для молодшої групи було організовано активні ігри, тим часом для старших -  ігри інтеграційного та пізнавального характеру.

В останній  день табору відбулося урочисте прощання, на яке були запрошені батьки. Діти підготували танцювальну програму, заспівали пісні, а також представили власні вироби ручної роботи, які виготовили під час занять. На завершення відбувся  перегляд фільму «Як добре нам разом було...».