http://fondnadija.org.ua

Конференція " Поєднання-Партнерство- Майбутнє"

Представники фонду «Даймо Надію» взяли участь у конференції на тему «Поєднання-Партнерство-Майбутнє» 18-20 вересня 2015 року у Вроцлаві.

Перший день «Поєдняння» був присвячений 50-iй річниці Листа Польських Єпископів до Єпископів Німецьких.

Наступного дня - «Партнерство» дякували за понад 40-річну співпрацю середовищ Дортмунду та Вроцлава. Плодами співпраці є велика кількість міжпарафіяльних та шкільних контактів. Співпраця сприяла будуванню позитивних польсько-німецьких відносин у вище згаданих інституціях.

В неділю, 20 вересня 2015 р., святкування розпочалося з урочистої Святої Меси о 10.00 год. в Катедрі Вроцлавській, в якому взяли участь засновники, спонсори та співробітники Фонду Св. Ядвіги з Польщі, Німеччини та України. Після Св. Меси зустріч перенеслась до конференційної зали, де провідною думкою було «Майбутнє». Розмовляли про міжнародні молодіжні проекти, про фонд «Даймо Надію» та про інші види діяльності у Львові і в Україні, у яких, між іншим, беруть активну участь випускники стажування організованих Фондом св. Ядвіги у Вроцлаві.

Ці три дні проведені в дусі екуменізму, в дусі спільних цінностей стали можливістю до будування майбутніх мостів порозумінь між німцями, поляками та українцями.