http://fondnadija.org.ua

Семінари «Діяльність громадських організацій та співпраця з ЄС»

15-17 вересня відбулись Семінари «Діяльність громадських організацій та співпраця з ЄС» організовані Фондом Св. Ядвіги у Вроцлаві, для 10-ти особової групи працівників та волонтерів Фонду «Даймо Надію».

В перший день представники Фонду відвідали незалежну самоврядну професійну спілку «Солідарність», де дізнались про історію створення, роль у розвитку демократичної держави, а також діяльність у даний час.

Наступного дня група була запрошена до Уряду Маршалковського Нижньосілезького воєводства, де функціонує Головний Центр Інформації Фондів Європейських. Пані Юстина Сташак та Пан Пйотр Пучек розповіли про Європейський Союз та його фонди.

Третій день пов’язаний був з презентацією Вроцлавського Центру Підтримки громадських організацій «Сектор 3». Пам’ятаючи про те, що активність мешканців є підставою демократії «Сектор 3» підтримує створення та розвиток вроцлавських громадських організацій та соціальних ініціатив. З цією метою працівники Центру проводять навчання, дають поради, інформацію, а також здають у безкоштовну оренду приміщення та обладнання. Семінари дозволили поглибити свої учасникам знання щодо діяльності громадських організацій.