http://fondnadija.org.ua

Вроцлавський Конвой Допомоги Україні

 

Відносно підрахунків, на Україні проживає від 150 до 900 тисяч людей з польською національністю, а неофіційно ця кількість може сягати до трьох мільйонів. Для багатьох із них в даній міжнародній ситуації єдиним порятунком є допомога з Польщі. З цієї причини Дортмундсько - Вроцлавський Фонд  ім. Св. Ядвіги, " ОТТО Польща" та «Солідарність» об'єднали свої зусилля  та вирішили організувати гуманітарну колону з допомогою для потребуючих. 

Колона вирушить  з Вроцлава до Львова  19 серпня. Спільними зусиллями було зібрано шкільне приладдя для більш ніж 200 дітей, ковдри та постіль. Однак потреби є набагато більшими: не вистачає продуктів харчування, ліків, одягу, перев'язочних матеріалів, засобів для домашнього господарства. Тому заохочуємо жителів Вроцлава до спільної акції допомоги! 

Усі зібрані речі будуть передані до підопічних (та їхніх родин) хоспісу при Фонді «Даймо Надію», інтелектуально хворим дітям, що беруть участь в курсах терапії занять та  в світлиці  при парафії Катедральній  Успіння ПДМ. 

Організатори даної гуманітарної допомоги мають міцні зв'язки з Україною. Фонд св. Ядвіги регулярно організовує акції для допомоги Україні, а також  фінансує перебування стажерів та студентів у Польщі. " ОТТО Польща" через бюро співпраці з Україною працевлаштовує в Польщі українців та регулярно проводить благодійну  діяльність. «Солідарність»  безпосередньо бере участь в допомозі полякам в Україні, проводячи евакуацію з територій що перебувають під загрозою. 

                                                                                           (інформація з сайту http://www.ottopraca.pl/