http://fondnadija.org.ua

І інформаційно-пізнавальний ярмарок

 

Як повелося за традицією перед святами завжди маємо багато можливостей до добрих вчинків. Однією з таких був І Освітній Ярмарок  «Польський Великдень на Кресах» організований Асоціацією Польських Підприємців у Львівській області, який відбувся 12 квітня 2014 року в школі № 10 ім. Св. Марії Магдалени у Львові. 

    Метою даного свята був збір коштів для невиліковно хворих дітей, що в свою чергу продовжило  акцію «Поле Надії». 

    Під час ярмарку народний гурт  «Wolanie» з м.Воля Мала біля Ланьцута виконав пісні Великопостні. Відбулася також лотерея, під час якої можна було отримати святкову вербну гілку, баранчики та інші заохочувальні подарунки, взяти участь у майстер-класі по виготовленню великоднього баранчика та бути учасником багатьох інших цікавих заходів. 

    Святкові пропозиції були представлені: Домом Хліба з Пнікута, Центром Культури зі Стрия та Хмельницького, фондом «Elementarz» з Катовіц та стипендистами фонду «Semper Polonia». 

    Фонд «Даймо Надію» також презентував вироби дитячої ручної роботи.  Представлено традиційний Великодній стіл. Для нашого Фонду це була ще одна успішна акція, яка дозволила зібрати кошти для потреб хворих дітей.