http://fondnadija.org.ua

Поняття терміну – курс терапії занять

Терапія занять – це лікування та оздоровлення хворого за допомогою конкретних фізичних завдань та вправ, які впливають на розвиток уяви, вільного та спонтанного прояву особистості підопічного. Заняття з терапії також відкривають нові життєві можливості, розвивають уяву, фантазію та зацікавлення навколишнім світом, надихають також до більшого вираження себе і своїх можливостей у щоразу нових техніках. Терапія занять дає змогу дітям реалізувати себе і свої вміння за допомогою спілкування і знайомства з новими людьми.

Мета курсу терапії занять

Курс має на меті створити для дітей з психомоторними розладами «теплу» та дружню атмосферу, в якій заняття будуть викликати лише позитивні емоції, таким чином дозволяючи оптимально розкрити інтелектуальні можливості дітей. 

Форми організації курсу терапії занять

Заняття будуть проводитися щовівторка з 8:00 до 16:00 год. один раз на тиждень по вул. Мазепи. Учасники курсу забезпечуються обідом та легкими закусками протягом дня.

Заняття проводяться у групах. Принципом курсу є безпосередньо надання значущості праці дітей протягом самого процесу виконання творчих робіт, ніж його кінцевого результату. Під час терапії занять діти виконують корисні завдання: ліплення, малювання, вирізання та багато інших, які мають на меті підтримати рухову активність дітей.