http://fondnadija.org.ua

Стажування у Вроцлаві

Незабаром вже травень, а це означає, що відбудеться традиційна співбесіда з охочими пройти стажування у Вроцлаві. 5-ти тижнева професійна практика

у столиці Нижньої Силезії це незабутній досвід,унікальна можливість дізнатись про традиції і культуру Польщі, а також нові знайомства та враження.
Для охочих розміщуємо умови практики та анкету.

Заповнену анкету просимо висилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Поповнення в родині «Даймо Надію»

У родині фонду «Даймо Надію» поповнення – до нас приєднався 14-річний Василько Бермес разом із своєю мамою Оксаною. 
Василь підліток і зараз йому могла би вже подобатися однокласниця, він міг би ганяти м’яча і їздити по околиці на велосипеді, мріяти про майбутнє та допомагати мамі по господарству. Міг би, але все це йому не під силу.
У Василька ДЦП і він потребує постійного догляду та особливої турботи. Так склалося, що всі труднощі мама змушена долати самотужки, бо передчасно овдовіла, а родичі далеко і не можуть допомогти. Ситуація непроста. Пані Оксана дуже втомлена – син часто хворіє і у лікарні вони із ним часті гості, безперервний догляд вдома, а також домашні справи, господарство - все це на її руках. Та попри все, пані Оксана не жаліється і мужньо тримається, бо дуже потрібна Василькові, а він дуже потрібний своїй матусі. 
Навіть при першій зустрічі із підопічними, можна побачити те, що зігріває серце і наповнює душу світлом – безумовну любов батьків. Це не просто зворушливо чи мило, а ще й надзвичайнобудуюче. Адже такі дітки, як Василько, не можуть сказати, що відчувають, не можуть обійняти свою маму, не можуть зробити для неї милої дрібнички своїми руками з нагоди Дня Матері, але їхні мами і тати люблять їх віддано та щиро, не зважаючи нінащо і любов ця радісна і дуже світла. Я спостерігала, як пані Оксана посміхається синові, як делікатно тримає його тендітну ручку, як радіє, що він почав набирати вагу завдяки зміні способу харчування, як реагує на кожний звук і розрізняє значення кожного. 
Це складне життя, можливо багатьом буде здаватися, що це і не життя взагалі, але повірте, любов та милосердя здатні чинити дива навіть тоді, коли у них дуже важко вірити. І ми з вами можемо стати частиною цього дива.

 
Допомагай з радістю

                                                                                                                  

 

 
Бачити глибше.Мостиська

Виставка робіт «Бачити глибше» при підтримці Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА  продовжує мандрувати парафіями Львівської області. Після Яворова, свої двері гостинно відчинила парафія у Мостиськах на чолі із настоятелем о. каноніком Владиславом Деруновим.

31 жовтня автори робіт - Оленка Мартинець, Оленка Кімак, Юра Масний із своїми батьками та представниками фонду взяли участь у Святій Месі у храмі Народження Св. Йоана Хрестителя, а після спільної молитви презентували виставку.

П. Марія Макогін, кураторка виставки та представниця 
Фонду,звернулася до присутніх із прекрасними словами:
«Неможливо провести межу між людьми звичайними і особливими. Адже кожен звичайний має свої особливі потреби, а кожен особливий прагне втілювати звичайні мрії. Нехай ці живописні роботи надихнуть нас і заохотять до більшої відкритості. Найперше на творчість, але теж на любов, один на одного. І нехай в цьому допомагає нам і благословить добрий Бог.»

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7